O kancelarii

Kancelaria powstała w 2009 roku, a obecnie zespół Kancelarii liczy 7 osób posiadających wykształcenie prawnicze oraz doświadczenie niezbędne do wszechstronnego świadczenia pomocy prawnej. Adwokat Artur Siewiorek pracuje nieprzerwanie w zawodzie prawniczym od 2004 roku, zaś w zawodzie adwokata od 2009 roku. 

Atutem naszego zespołu jest zaangażowanie w każdą zleconą sprawę niezależnie od jej przedmiotu. Młody zespół zapewnia świeże i wnikliwe spojrzenie na sprawy każdego Klienta, które uwzględniają przede wszystkim jego interes. Kancelaria współpracuje z zaufanymi podmiotami, tj. notariusze, komornicy, rzeczoznawcy, detektywi, doradcy podatkowi, biura rachunkowe, co zaś pozwala na kompleksowe rozwiązywanie problemów.  

Mając na uwadze misję szkolenia młodego pokolenia prawników współpracujemy ze studentami oraz aplikantami adwokackimi i radcowskimi. Naszym atutem jest także możliwość reprezentacji Klientów na terenie całej Polski. Klienci Kancelarii mogą liczyć na wysoki i profesjonalny standard obsługi, mając gwarancję stałego kontaktu z zespołem Kancelarii i bieżącej informacji.

siewiorek